Proje - İmalat ve Uygulama

Yazdır
PDF

Proje Ve Uygulama Hizmetleri

Su kalitesi ne olursa olsun istenilen kapasite ve niteliklere sahip suların hazırlanması için gerekli tüm projelendirme ve buna bağlı olarak belirlenen sistemin uygulaması tarafımızdan yapılmaktadır.

Proje Ve Uygulama Aşamasında Yapılan İşlemler;

  Sistem öncesi sahada ön fizibilite çalışmaları,

  Gerekli su numunelerinin alınarak analizlerinin yapılması,

Analiz sonuclarına göre uygun sistemin belirlenmesi ve alternatiflerinin saptanması,

Sistemin projelendirilmesi   ve maliyet analizinin yapılması,

Onaylanan projenin uygulamasının yapılması ve çalışır durumda teslimi,

Montaj sonrası gerekli analizlerin yapılarak sistem uygunluğunun kontrol edilmesi,

Düzenli sistem ziyaretlerinin yapılması ve servis hizmetlerinin sağlanması.

Bizi Tanıyın!

2001 yılından bu yana  çevre teknolojileri üzerine özgün çözümler sunan ve tamamı konusunda uzman mühendislerden oluşan dizayn mühendislik,  her gecen gün kendini yenileyen, dinamik kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına sürekli çalışmaktadır. Firmamız çözüm aşamasında mühendisliğin temel ilkesi olan ‘’en düşük maliyet ile en yüksek verim’’ ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Her kapasitede sistemi aynı ciddiyet ve titizlikle projelendirip teslim etmeyi benimsemiş firmamız,  tarafınızdan gönderilen analiz sonuçlarına göre proje teklifi hazırlayarak sizlerin çıkarlarını gözetir. Bu şekilde yalnış sistem seçiminden kaynalanabilecek zararlarınızıda  en aza indirilmektedir.

Geliştiriyoruz

Oysa sağlık, yaşam kalitesi ve para tasarrufuna önem veren milyonlarca aile, musluk, kuyu, hatta deniz sularından içme suyu üreten yüksek teknoloji ürünü su arıtma cihazlarını kullanmaya çoktan başladı.