Satış Sonrası Destek

Yazdır
PDF

TEKNİK SERVİS

Dizayn Su Ve Cevre Teknolojileri, genc ve profesyonel ekibi ile satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı projelerinde sorunsuz olarak zamanında ve etkili çözümler sunarak vermektedir.

Dizayn bünyesindeki deneyimli teknik servis kadrosuyla kapasite ve teknolojisine bağlı kalınmaksızın firmamıza ait veya ait olmayan piyasada kullanılan tüm arıtma sistemlerine teknik servis hizmeti verebilmektedir. İstenildiği taktir de yıllık bakım sözleşmeleri ile sistemlerinizin performansını garanti altına alabilir aynı zamanda uygun yedek parca ve danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Türkiyenin her bölgesine donanımlı bayileri ve teknik ekibi ile en gec 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti sağlanabilmektedir.

Bizi Tanıyın!

2001 yılından bu yana  çevre teknolojileri üzerine özgün çözümler sunan ve tamamı konusunda uzman mühendislerden oluşan dizayn mühendislik,  her gecen gün kendini yenileyen, dinamik kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına sürekli çalışmaktadır. Firmamız çözüm aşamasında mühendisliğin temel ilkesi olan ‘’en düşük maliyet ile en yüksek verim’’ ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Her kapasitede sistemi aynı ciddiyet ve titizlikle projelendirip teslim etmeyi benimsemiş firmamız,  tarafınızdan gönderilen analiz sonuçlarına göre proje teklifi hazırlayarak sizlerin çıkarlarını gözetir. Bu şekilde yalnış sistem seçiminden kaynalanabilecek zararlarınızıda  en aza indirilmektedir.

Geliştiriyoruz

Oysa sağlık, yaşam kalitesi ve para tasarrufuna önem veren milyonlarca aile, musluk, kuyu, hatta deniz sularından içme suyu üreten yüksek teknoloji ürünü su arıtma cihazlarını kullanmaya çoktan başladı.