Mobil Su Arıtma Sistemleri

Yazdır
PDF

 

      Ülkemizdeki sanayileşme hızını ve buna paralel olarak artan çevre kirliliğini ve mevcut su kaynaklarının kontrolsuz şekilde kullanıldığı düşünüldüğünde kaynağı ne olursa olsun suların tekrar arıtılarak kullanıma uygun hale getirilmesi zorunluluk haline gelmiştir. 

Dizayn mobil su arıtma sistemleri ile kaynağı ne olursa olsun istenilen kalitede ve miktara genel kullanıma veya içme suyuna uygun niteliklerde su eldesi mümkün hale gelmektedir. Üstelik bu kaliteyi istediğiniz her yerde her an elde edilebilmesi için mobil taşıma sistemi sayesinde kesintisiz olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Dizayn mobil arıtma sistemleri ile özellikle dönemsel su ihtiyacları fazla olan işletmeler, şantiyeler, fabrikalar , lojmanlar, siteler vb. yerlerde temiz suyunuzu rahatlıkla sağlayabilirsiniz. 

Dizayn uzmanları doğru sistemi belirlemek için gerekli su analizlerini yapar ve giderilmesi gerek parametreleri belirleyerek sizin için en uygun sistemi tasarlar. Bu şekilde gereksiz zaman ve para kayıplarını önleyerek en düşük maliyet ile en yüksek sistem verimini elde eder. 

Dizayn mobil arıtma sistemleri her bölgede farklı boyutlarda ve kapasitelerde dizayn edilebilir. bu aşamada müşterilerden gelen talepler doğrultusunda hem nakliye şekli hem de kurulum yerine uygunluğu göz önüne alınarak gereksiz yer işgaline ve görüntü kirliliğine engel olur. Sistemlerimizde sürekli ve uzun ömürlü olması birinci öncelikte olup bunun için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. 

Dizayn Mobil Arıtma Sistemlerimizin Avantajları; 

  • Mobil sistem her bölge ve ayrılan alana göre değişik ölçülerde tasarlanabilir 
  • Taşınabilirliği ve tekrar devreye alınması açısından son derece kolaydır. 
  • Konteryner dış ortam koşullarına karşı çift kat epoksi ile izolasyonu sağlanmıştır. 
  • Bakım ve işletme kolaylığı 
  • Bölge koşullarına göre st 37 karbon çelik tasarım 
  • Kapasite ve sistem içeriğine özel boyutlarda tasarlanabilme 
  • Şık tasarım