Çoklu Kartuş Filtre Çeşitleri

Yazdır
PDF

   

    Firmaların ihtiyaçlarına göre paslanmaz çelik veya PVC gövde içerisinde özel olarak tasarlanan çoklu filtre sistemleri, İstenilen Basınç, sıcaklık, değişik çap, kapasite ve modellere göre dizayn edilebilmektedir.

    Çoklu Kartuş filtre sistemleri, Özellikle otomatik filtrasyon sistemleri ile elde edilemeyen filtreleme hassasiyetine ulaşılması amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. otomatik sistemlerie göre daha az yer kaplaması ayrıca tercih nedenleri arasında saylabilir.

    1 Micron hassasiyetinden  100 micron yıkanabilir filtre çeşitlerine kadar alternatifleri olan çoklu filtre kartuş sistemlerinde kapasite sınırı bulunmakatadır. 

    BOYUTLARINA GÖRE 

    10" - 20" - 30"  - 40" 

    BAĞLANTI ÇAPLARINA GÖRE 

    1/2" - 3/4" - 1" - 1/2" - 2" - 3" - 4" - 5" - 6" 

    GOVDE MALZEMESİNE GÖRE 

    PVC GOVDE - PASLANMAZ GOVDE - TRİGOAMİD GOVDE - SAN GÖVDE - NYLON266 

    Dizayn Çoklu Kartuş Filtre sistemlerinin en önemli avantajı imalat yapıldığı için kapasite ve bağlantı çapı sınırının olmamasıdır. bununla beraber istenilen sıcaklık ve basınc değerlerine göre de alternatif malzemelerden çözümler üretilebilmektedir.

    Merkezimiz uzmanları tarafından dizayn edilen çoklu kartuş filtre sistemleri, istenilen su niteliklerine bağlı olarak daha spesifik uygulamalar da gerçekleştirmektedir.

Çoklu Filtre Sistem Resimleri