Distile Saf Su Arıtma Sistemleri

Yazdır
PDF

 

  Dizayn Distile Saf Su Üretim Cihazları, değişik sektörlerdeki bir çok laboratuvarlarda, hastanelerde, diyaliz merkezlerinde, medikal, kimya, kozmetik gibi distile saf su ihtiyacları fazla olan birçok işyeri ve atölyelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğer distile su üretme cihazlarına göre kullanım masraflarının düşük ve iletkenlik kalitesinin yüksek olmasının yanı sıra kurulumu ve kullanımı açısından da ve son derece pratik işletim maliyetleri açısından da son derece ekonomik bir modeldir. 

Dizayn Distile Saf Su Üretim Cihazları ile kaynağı ne olursa olsun üstün su kalitesi sağlayan, 5lt/h’den 5000lt/h’e kadar birbirinden farklı kapasite ve modelleriyle sektöre hizmet vermektedir.  

Kurulumu son derece kolay olan paket saf su cihazlarımız kolayca montajı yapılabilmektedir. Çok düşük alan ihtiyacı ve pratik kullanım imkânları işletim maliyetlerinin düşük olması sistemlerimizin önemli avantajları arasında yer almaktadır.

Ihtiyaçlariniza uygun her kapasitede distile su üreten sistemlerimizden size en uygun cihazı birlikte belirlemek için hemen bize ulaşın ücetsiz danışma hizmetlerimizden faydalanın karlı çıkın.


Distile Safsu Arıtma Sistem Resimleri